www.graffis.cz  
 

GRAFICKÉ STUDIO - DTP

DeskTop Publishing představuje ucelený proces tvorby tištěných materiálů na počítači a v současné době je to zároveň jediná alternativa sazby tiskovin vůbec. Doba, kdy několik sazečů muselo celý text ručně přepsat na strojích, podobných tomu mechanickému psacímu a štočky pak ručně naskládat na paletu, je dnes už opravdu minulostí. V oblasti tisku se bez počítačové technologie už neobejdeme.

Naše nabídka v této oblasti obsahuje celou škálu činností jako je návrh vzhledu tiskoviny, sazba, scanování a úprava Vámi dodaných fotografií a dalších podkladů až po dopravu. Rovněž vlastní tisk v jakémkoliv nákladu a na jakékoliv médium je součástí naší dodávky, takže od nás můžete obdržet hotový vytištěný produkt až do vaší kanceláře či skladu.

Sazba a tisk

Přinášíme Vám několik čistě orientačních ukázek z naší tvorby pro celkové dokreslení problematiky DTP.

Logotypy, corporate identity

Nabízíme rovněž komplexní službu, která by se dala vyjádřit jako tvorba identity Vaší společnosti. Představuje návrh a vytvoření jednotné formy vzhledu všech Vašich firemních tiskovin, WWW stránek, reklamních předmětů a především návrh Vašeho loga. Na požádání Vám předložíme několik návrhů, z nichž si jistě vyberete ten pravý.

 
  fotoGRAFFIS s.r.o., Jugoslávských partyzánů 6, Praha 6, , tel.: 233 332 755